Telefon: 505 423 216

Dlaczego warto?

 

Sprzedaż samochodów to nie tylko moja praca, ale również pasja!

Masz już dość pseudobezwypadkowych samochodów, które robią dobre wrażenie tylko na początku oględzin? Ja też, dlatego stworzyłem firmę, która stawia na szczerość i uczciwość.Przerabiałem to wszystko. Słyszałem, że auto jest bezwypadkowe, a przeszło generalny remont. Że ma autentyczny przebieg, a licznik był cofnięty. Doskonale wiem jak smakuje rozczarowanie i poczucie, że zostało się oszukanym. Łączę więc przyjemne z pożytecznym, realizując swoją pasję i umożliwiając polskim kierowcom zakup zadbanego, a przede wszystkim bezpiecznego samochodu.

 

Dobre używane auto z polskiego salonu i od pierwszego właściciela? To możliwe!

Jeśli mówię „pierwszy właściciel”, „bezwypadkowy”, „kupiony w kraju” czy „serwisowany w ASO”, to znaczy, że jest to prawda, a nie puste hasło, które ma przyciągnąć klienta.

 

Sprzedaję takie auta, jakie sam chciałbym kupić

Wszystkie oferowane auta są zadbane, dokładnie czyszczone (oprócz silnika), wypolerowane, wyprane, serwisowane, z autentycznym przebiegiem, kompleksowo sprawdzone pod kątem technicznym (każde auto jest badane technicznie, podpięte pod komputer, sprawdzane pod kątem wycieków. Dodatkowo weryfikowana jest jego bezwypadkowość).

  • Niczego nie ukrywam i nie koloryzuję. Zachęcam do sprawdzenia samochodów w autoryzowanej stacji obsługi (ASO) lub stacji diagnostycznej. Gruntowne badanie techniczne w ASO potwierdzi ich wzorową historię eksploatacji, doskonały stan i moją wiarygodność.
  • Wszystkie samochody posiadają pełną historię serwisową.
  • Auta mają w 100% autentyczny przebieg (potwierdzony na fakturze w dniu zakupu).
  • Posiadam pełną dokumentację techniczną – komplet dokumentów, instrukcję obsługi, książki serwisowe z pieczątkami i danymi producenta.

 

Jestem pewny swoich aut

Nie kupuję aut hurtowo, nie stoją brudne na placu. Przeprowadzam ścisłą selekcję pojazdów, a każdy zakup jest poprzedzony gruntowną analizą. Przykładowo: na 100 aut wybieram dwa, będąc pewny, że właśnie one spełniają moje oczekiwania i będą dobrze służyły przyszłym nabywcom.

 

Oferowane auta są bezwypadkowe

Auta bezwypadkowe to takie, które nie brały udziału w wypadku z rannymi i ofiarami śmiertelnymi, nie zostały uszkodzone lub gruntownie zniszczone. Auta bezkolizyjne to takie, które nie brały udziału w wypadku drogowym, którego skutkiem były straty materialne (uszkodzenie pojazdu, płotu, lampy, kolizja parkingowa itp.) lub uszkodzenie ciała jednego z uczestników wypadku powodujące obrażenia ciała lub narządów trwające do 7 dni. Moje auta są bezwypadkowe i najczęściej bezkolizyjne, co oznacza, że nie brały udziału ani w wypadku drogowym, ani nawet małej stłuczce na parkingu. Jeśli samochód był lakierowany lub odniósł jakąkolwiek szkodę, na pewno będziesz o tym wiedzieć - otrzymasz od nas pełną historię blacharsko-lakierniczą.

 

Mój cel – wybierać auta używane, które są faktycznie w idealnym stanie

Z doświadczenia wiem, jak trudno jest znaleźć dobre, zadbane auto, dlatego postawiłem sobie za cel wybierać tylko pojazdy pewne, serwisowane, z autentycznym przebiegiem – aby budować markę na uczciwości i pozytywnych opiniach zadowolonych klientów. Chcę uświadamiać i udowadniać, że nie każdy samochód używany jest sprzedawany, bo są z nim problemy. Często po prostu kończy się leasing lub pojawia się potrzeba wymiany na nowy model.

 

Premo Quality

W dzisiejszych czasach branżę motoryzacji reprezentuje mnóstwo firm. Panuje ogromna konkurencja, co sprawia, że trudno na pierwszy rzut oka odróżnić tych faktycznie dobrych sprzedawców używanych aut od przeciętnych i złych. Sam przekonałem się, że w Polsce wciąż zaniedbuje się obsługę klienta i obsługę posprzedażową. Dlatego marki Premo Shield i Premo Motors wyróżnia przede wszystkim uczciwość, profesjonalizm, dbałość o detale oraz najwyższa jakość usług i produktu.

Jeżeli masz podobne priorytety i podzielasz te wartości, a także jeśli zależy Ci na bardzo dobrym produkcie – zapraszam. Jestem pewien, że zaoszczędzisz wiele czasu i pieniędzy.Czat
1
Close chat
Witaj! Dziękuję za odwiedzenie strony Premo Motors. Jeśli chcesz porozmawiać na żywo, kliknij poniższy przycisk.

Rozpocznij czat