Sprzedaż samochodów to nie tylko moja praca. To moja pasja.

Masz już dość rzekomo bezwypadkowych samochodów, które robią dobre wrażenie tylko na początku oględzin? Sam przerobiłem to na własnej skórze, będąc po stronie klienta. Zapewniano mnie, że auto jest bezwypadkowe, a okazywało się, że przeszło generalny remont. Że ma autentyczny przebieg, a licznik był cofnięty. Doskonale wiem, jak smakuje rozczarowanie i poczucie, że zostało się oszukanym. Dlatego stworzyłem firmę Premo Motors. Stawiam w niej na szczerość i uczciwość. Jestem pasjonatem czterech kółek, który połączył przyjemne z pożytecznym. Realizuję swoją pasję poprzez umożliwienie Ci zakupu zadbanego, a przede wszystkim bezpiecznego samochodu krajowego. A nic tak nie cieszy i nie motywuje do dalszego działania jak zadowolony klient. Oto 5 powodów, dlaczego warto, abyś to właśnie w Premo Motors kupił swoje wymarzone auto.

 

Dobre używane auto z polskiego salonu i od pierwszego właściciela? To możliwe!

Sprzedawca aut używanych kojarzy Ci się z placem pełnym samochodów? Niestety zazwyczaj ilość nie idzie w parze z jakością. Dlatego moja oferta nie jest zbyt szeroka, ponieważ przeprowadzam ścisłą selekcję pojazdów. Każde kupione przeze mnie auto jest dokładnie sprawdzane (o tym przeczytasz poniżej). Słowa takie jak „pierwszy właściciel”, „bezwypadkowy”, „kupiony w kraju” czy „serwisowany w ASO” to nie marketingowe chwyty, ale fakty, które są udokumentowane. Na 100 aut wybieram 2, przy których jestem pewny, że docelowo spełnią Twoje oczekiwania i będą Ci dobrze służyły.

 

Sprzedaję auta, jakie sam chciałbym kupić

Wszystkie oferowane przeze mnie auta są zadbane, dokładnie czyszczone (oprócz silnika), wypolerowane oraz mają wypraną tapicerkę. Samochody są serwisowane, kompleksowo sprawdzone pod kątem technicznym (każde auto jest badane technicznie, podpięte pod komputer, sprawdzane, czy nie ma wycieków). Dodatkowo weryfikuję, czy auto faktycznie jest bezwypadkowe.

  • Niczego nie ukrywam i nie koloryzuję. Zachęcam do sprawdzenia samochodów w autoryzowanej stacji obsługi (ASO) lub stacji diagnostycznej. Gruntowne badanie techniczne w ASO potwierdzi ich wzorową historię eksploatacji, doskonały stan i moją wiarygodność.
  • Wszystkie samochody posiadają pełną historię serwisową.
  • Auta mają w 100% autentyczny przebieg (potwierdzony na fakturze w dniu zakupu).
  • Posiadam pełną dokumentację techniczną – komplet dokumentów, instrukcję obsługi, książki serwisowe z pieczątkami i danymi producenta.

 

Auta poleasingowe z udokumentowaną przeszłością

W mojej ofercie przeważają auta poleasingowe po pierwszym właścicielu i użytkowniku. Przy zakupie takiego samochodu, dostaję raport rzeczoznawcy o stanie auta. Dodatkowo sprawdzam je w autodna i ubezpieczalniach. Kupuję samochody poleasingowe tylko od firm, które posiadają PEŁNĄ opiekę. Dzięki temu mogę Ci dokładnie przedstawić przeszłość auta (historię blacharsko-lakierniczą) oraz powiedzieć, co i kiedy było wymieniane (mam na to wydruki z ASO). Po zakupie ponownie oddaję samochód do weryfikacji u mechanika, a następnie do ASO lub serwisu BOSCH, aby sprawdzili go dokładnie pod kątem technicznym. To gwarantuje Ci pewność, że nic Cię nie zaskoczy, a mi pozwala spać spokojnie, ponieważ jestem pewien, że nie czekają mnie niemiłe niespodzianki podczas oględzin.

Zdarza się, że w trakcie przeglądów, których dokonuję przed zakupem, okazuje się, że jest coś do wymiany z rzeczy eksploatacyjnych „na już”. Wówczas wymieniam to, a adnotacja o tym widnieje na fakturze. Jeżeli wszystko jest w porządku, ASO lub serwis Bosch również odnotowują, że nie mają uwag. Ewentualne zastrzeżenia są dopisane wraz z podaną grubością powłoki lakierniczej (przeczytaj, jak wygląda takie sprawdzenie w artykule Auto udokumentowane = pewne, dlatego wszystko jest na fakturach). Samochód jest weryfikowany przez 3 różne źródła, aby ktoś mi nie zarzucił, ze mam gdzieś znajomości. Auto zostaje zawsze podpięte pod komputer oraz jest sprawdzane, czy nie posiada zapoceń lub wycieków. Po takim przeglądzie mogę sobie pozwolić, aby zagwarantować Ci zwrot kosztów dojazdu oraz sprawdzenia przedzakupowego przez niezależnego rzeczoznawcę lub serwis ASO w przypadku, gdy znalazłbyś wadę, o której nie wiedziałem. Śmiało mogę stwierdzić, że auto, które sprzedaję, znam niemal pod każdym względem.


Auta bezwypadkowe i w większości również bezkolizyjne

Auta bezwypadkowe to takie, które nie brały udziału w wypadku z rannymi i ofiarami śmiertelnymi, nie zostały uszkodzone lub gruntownie zniszczone. Auta bezkolizyjne zaś to takie, które nie brały udziału w wypadku drogowym, którego skutkiem były straty materialne (uszkodzenie pojazdu, płotu, lampy, kolizja parkingowa itp.) lub uszkodzenie ciała jednego z uczestników wypadku, powodujące obrażenia ciała lub narządów trwające do 7 dni. Moje auta są bezwypadkowe i najczęściej bezkolizyjne, co oznacza, że nie brały udziału ani w wypadku drogowym, ani nawet w małej stłuczce na parkingu. Jeśli samochód był lakierowany lub odniósł jakąkolwiek szkodę, na pewno dowiesz się o tym i otrzymasz ode mnie pełną historię blacharsko-lakierniczą.

 

Auta używane w idealnym stanie

Z doświadczenia wiem, jak trudno jest znaleźć dobre, zadbane auto, dlatego postawiłem sobie za cel wybierać tylko pojazdy pewne, serwisowane, z autentycznym przebiegiem – aby budować markę na uczciwości i pozytywnych opiniach zadowolonych klientów. Dodatkowo wystawiam certyfikat informujący o braku wad ukrytych oraz o przebiegu w dniu sprzedaży. Biorę pełną odpowiedzialność za samochód, który sprzedaję, a moim obowiązkiem jako sprzedawcy jest znać jego stan techniczny (stąd tyle weryfikacji zanim auto trafi do sprzedaży).

 

Premo Quality

W dzisiejszych czasach branżę motoryzacji reprezentuje mnóstwo firm. Panuje ogromna konkurencja, co sprawia, że trudno na pierwszy rzut oka odróżnić dobrych sprzedawców aut używanych od tych przeciętnych i złych. Sam przekonałem się, że w Polsce wciąż zaniedbuje się obsługę klienta i obsługę posprzedażową. Dlatego markę Premo Motors wyróżnia przede wszystkim uczciwość, profesjonalizm, dbałość o detale oraz najwyższa jakość usług i produktu.

Masz podobne priorytety i podzielasz te wartości? Zależy Ci na bardzo dobrym produkcie? Postaw na współpracę z Premo Motors. Jestem pewien, że zaoszczędzisz wiele czasu i pieniędzy.


Auta z Japonii – nowość w ofercie Premo Motors

Szukasz czegoś nietuzinkowego? Marzysz o aucie, które będzie królowało na naszych drogach? Specjalnie dla Ciebie poszerzyłem ofertę o europejskie klasyki sprowadzane z Japonii. Auta z Japonii idealnie wpisują się w politykę Premo Motors. Ich dużym atutem są niskie przebiegi, co wynika z faktu, że Japończycy traktują auta europejskie hobbistycznie. Poza tym bardzo dbają o regularne przeglądy oraz pedantycznie podchodzą do kwestii utrzymania wnętrza. Zainteresowany? Przeczytaj więcej na ten temat w artykule Auta z Japonii.