Oferowane przez nas auta były użytkowane i serwisowane wg standardów dużych, renomowanych korporacji: firm leasingowych, banków oraz instytucji finansowych.

Dlaczego auto poleasingowe w dzisiejszych czasach jest lepsze od innych? Auta poleasingowe mają przede wszystkim pełną i jasną historię serwisową. Firmy, od których kupujemy nasze samochody mają bardzo rygorystyczną politykę ich użytkowania. Każde auto jest systematycznie serwisowane, a w przypadku wykrycia nawet najdrobniejszej usterki, jest ona naprawiana w autoryzowanym serwisie. W obowiązku danego leasingobiorcy jest natychmiastowe zgłoszenie każdej szkody do serwisu w celu naprawy pojazdu. Tego typu auto ma być przede wszystkim sprawne i nie sprawiać problemu podczas jego użytkowania, bez względu na koszty. Zatem jeśli szukają Państwo auta zadbanego technicznie, sprawdzonego i niezawodnego – auto poleasingowe jest idealnym wyborem. Nie jest prawdą, że samochody poleasingowe są autami „wyjeżdżonymi” i zużytymi. Auta, które MY wybieramy są użytkowane głownie przez kadrę menadżerską. Ich stan techniczny i wizualny jest też więc wizytówką danej firmy.

Drugą kategorią aut, które oferujemy są pojazdy windykowane – odebrane leasingobiorcom, którzy nie spłacali rat leasingowych, (co tłumaczy np. mały przebieg). Leasingobiorcy dbają o swoje auta, ponieważ często zmusza ich do tego umowa leasingu – firmy leasingowe po zakończeniu okresu wynajmu auta naliczają kary pieniężne za wszelkie zniszczenia.

Na koniec jedna rada. Nie oszukujmy się, mało, kto oddaje swoje prywatne auto do serwisu i wymienia części eksploatacyjne przed jego sprzedażą. Wszelkie naprawy samochodu wykonywane są często jak najniższym kosztem, w nieautoryzowanych serwisach, a ich historia jest nie do odtworzenia. Polegamy wówczas wyłącznie na opinii sprzedającego. A z ich uczciwością różnie bywa.

Auto poleasingowe to sprawdzony i rzetelnie udokumentowany towar. A więc zakup praktycznie bez ryzyka.