Telefon: 505 423 216

Premo Motors jest partnerem akcji AUTOTESTO #zostańwdomu, ale #nierezygnuj z kupna samochodu, skorzystaj z opcji zdalnego sprawdzenia samochodu przez niezależnego rzeczoznawcę. Minimalizujemy ryzyko zakażenia! Samochody będą udostępniane tylko jednej osobie pracującej zgodnie najwyższymi standardami BHP! Sprzedane samochody będą wydawane tylko po wcześniejszym umówieniu terminu!

Dziś, wobec panującej pandemii wszyscy zostaliśmy zmuszeni do ograniczenia nieco swojej aktywności, dbamy o siebie i innych możliwie jak najlepiej. Prowadzę jednoosobową działalność, wszystkie wizyty Klientów jak zawsze umawiane są na godziny, nie dopuszczam do sytuacji, w której jednocześnie spotykają się więcej niż 2 osoby. Przez ostatnie 8 miesięcy nie byłem za granicą, moje auta kupuje tylko w Polsce. Wielu moich Klientów zdecydowało się na zakup auta tylko na podstawie przesłanej przeze mnie dokumentacji. Okazuje się, że dziś może się to okazać bardzo istotną informacją.
Zapewniam pełną dokumentację auta, przygotowuję filmiki na życzenie Klienta, prowadzę rozmowy online. Internet ma dziś dużą moc, ja korzystam z niej w pełni. Auta, które oferuje posiadają zawsze pełną opiekę leasingodawcy, dlatego zawsze posiadam pełną informację pod względem możliwych drobnych szkód, o ile takie istnieją, posiadam wówczas pełen opis zdarzenia, zazwyczaj również zdjęcia. Znam całą historię obsługi auta, którą przekazuję zawsze swoim Klientom. Już na miejscu, auta sprawdzam pod kontem technicznym (w przypadku Skody zawsze w ASO), z czego również zdaje relacje swoim Klientom. Do każdego auta posiadam również ekspertyzę rzeczoznawcy Dekra lub SGS oraz raport z AUTO DNA.

Swoim Klientom bardzo dziękuję za zaufanie w tych trudnych dla nas wszystkich czasach.

Czat
1
Close chat
Witaj! Dziękuję za odwiedzenie strony Premo Motors. Jeśli chcesz porozmawiać na żywo, kliknij poniższy przycisk.

Rozpocznij czat