Telefon: 505 423 216

Wiele osób dzwoni do mnie i pyta, czy samochody Premo Motors są faktycznie w takim stanie, jak w ogłoszeniu. Rozumiem ich wątpliwości. Sprzedawcy wiele obiecują, a potem różnie bywa. Dlatego właśnie mój slogan brzmi: „liczą się fakty, nie obietnice”.

Zawsze podkreślam, jak ważne jest dla mnie, by klient naprawdę WIEDZIAŁ, co kupuje. Stawiam na transparentność, bo jako kierowca, który sam korzystał z samochodów z drugiej ręki (i wciąż korzysta!), uważam, że to dla kupującego najważniejsze. ASO, w których sprawdzam pojazdy mające trafić na sprzedaż, dokumentują każde spostrzeżenie.

Nie każdy samochód trafia do mojej oferty, a te, które się w niej znajdują, są sprawdzane na szereg sposobów. Przekonaj się, jak wygląda selekcja ze strony Premo Motors, i sam oceń, czy warto mi zaufać.

W wielu ofertach i ogłoszeniach znajdziemy informację, że samochód jest BEZWYPADKOWY. To jedna z taktyk nieuczciwych sprzedawców. Chcą oni, by klient zrozumiał „bezwypadkowość” jako brak jakichkolwiek incydentów drogowych w historii użytkowania pojazdu. Nie oznacza ona jednak tego samego, co brak KOLIZJI – które mogą poczynić równie poważne szkody.

Chcąc zaoferować wyższą jakość usług osobom poszukujących używanych samochodów, musiałem znaleźć własną drogę – inną od tej, którą podąża większość polskich komisów. Oto, co sprawia, że Premo Motors tak bardzo się od nich różni.

Na rynku samochodów używanych mnóstwo sprzedawców wiele rzeczy „gwarantuje” swoim klientom. Ale co z tego? W praktyce „gwarancja” oznacza zwykle „uwierz mi na słowo”. Podczas gdy przeciętny dealer z góry wymaga od klienta zaufania, Premo Motors prezentuje całkiem inne podejście. Prezentuję klientom fakty i wierzę, że zaufanie przyjdzie z czasem. Zostanie zbudowane właśnie na udokumentowanych informacjach o każdym pojeździe.

W dzisiejszych czasach naszą branżę reprezentuje mnóstwo firm. Panuje ogromna konkurencja, co sprawia, że trudno na pierwszy rzut oka odróżnić tych faktycznie dobrych od przeciętnych i złych. Sam przekonałem się, że w Polsce wciąż zaniedbuje się obsługę klienta i obsługę posprzedażową – dlatego zarówno markę Premo Shield, jak i Premo Motors wyróżnia przede wszystkim uczciwość, profesjonalizm, dbałość o detale oraz najwyższa jakość usług i produktu.

Jak kupić używane auto, żeby się nie przejechać? Oto 8 rad na uniknięcie pułapek.

Wielu sprzedawców używanych samochodów wykorzystuje niewiedzę klientów, wciskając im wraki po zawyżonych cenach. Wiem to, ponieważ sam niemal padłem ich ofiarą. Postanowiłem z nimi walczyć. Jak? Też sprzedając – UCZCIWIE. I pomagając innym kierowcom w unikaniu pułapek. Jeśli nie chcesz zapłacić za samochód po raz drugi – u mechanika – zastosuj się do poniższych wskazówek. Sam trzymam się ich blisko, pozyskując samochody do oferty www.premomotors.pl.

Woda jest mokra, rano wschodzi słońce, a sprzedawcy używanych samochodów to oszuści. Rynek jest tak popsuty, że uczciwi sprzedawcy po prostu nie istnieją w masowej świadomości Polaków. Jak do tego doszło?

Bezwypadkowy samochód okazuje się klepany, wymaga miesiąca w warsztacie, a jego przebieg jest o jedno zero za niski. Na podstawie własnych doświadczeń w Premo Motors odnoszę wrażenie, że tak właśnie sądzi przeciętny Polak zainteresowany kupnem używanego samochodu.

Prawdę mówiąc, trudno ich winić. Nie bez przyczyny nas, sprzedawców, którzy cenią uczciwość i na niej opierają swą działalność, uważa się za wymarły gatunek. Główne powody takiego stanu rzeczy są trzy.

Rosnąca liczba dealerów używanych aut oznacza coraz większe ryzyko trafienia na wadliwy pojazd. Zatajanie usterek czy historii samochodu to niestety powszechna praktyka. Sprzeciwił się jej przedsiębiorca z Ostrowa Wielkopolskiego. Przemysław Toczkowski założył Premo Motors, aby udowodnić, że na rynku da się działać uczciwie.

- Sprzedawcy, którzy przekręcają liczniki albo kłamią o bezwypadkowości, dorabiają się na cudzym nieszczęściu. A to niestety plaga. Skoro naszą firmę wyróżnia fakt, że weryfikujemy informacje o używanych samochodach, to jak to świadczy o rynku? - pyta Przemysław Toczkowski, założyciel Premo Motors.

Oferowane przez nas auta były użytkowane i serwisowane wg standardów dużych, renomowanych korporacji: firm leasingowych, banków oraz instytucji finansowych.

Dlaczego auto poleasingowe w dzisiejszych czasach jest lepsze od innych? Auta poleasingowe mają przede wszystkim pełną i jasną historię serwisową. Firmy, od których kupujemy nasze samochody mają bardzo rygorystyczną politykę ich użytkowania. Każde auto jest systematycznie serwisowane, a w przypadku wykrycia nawet najdrobniejszej usterki, jest ona naprawiana w autoryzowanym serwisie. W obowiązku danego leasingobiorcy jest natychmiastowe zgłoszenie każdej szkody do serwisu w celu naprawy pojazdu.

Czat
1
Close chat
Witaj! Dziękuję za odwiedzenie strony Premo Motors. Jeśli chcesz porozmawiać na żywo, kliknij poniższy przycisk.

Rozpocznij czat